Luksusowy kompleks mieszkalno-biznesowy w pobliżu centrum Poznania i malowniczego Jeziora Maltańskiego

Witamy w Saint John Park 11

Współczesna interpretacja stylu brytyjskiego. Symfonia klasycyzmu i nowoczesności.

✧✧

ELEGANCKA PROSTOTA

Znakomicie usytuowany kompleks biznesowo-mieszkalny, zaprojektowany z myślą o wykraczaniu poza oczekiwania klientów.

Eleganckie domy rezydencyjne, mieszkania dwupoziomowe i najwyższej klasy przestrzenie biurowe wyznaczą nowe standardy i sprostają najbardziej wyrafinowanym gustom.

INTELIGENTNA ARCHITEKTURA

St John Park 11 to mistrzostwo myśli architektonicznej, łączącej klasyczny styl z innowacyjnym, nowoczesnym podejściem.

Inteligentne i przemyślane plany budynków — zgodne z koncepcją eko — oraz przyjazne wspólne przestrzenie otulone zielenią z przestronnym tarasem i wnętrzami wypełnionymi naturalnym światłem.

KOMFORT I WYGODA

Do kompleksu będzie można bez trudu dotrzeć samochodem lub pieszo, korzystając z wybrukowanych chodników i jezdni. Każdy z 3 budynków będzie posiadał własny podziemny parking.

Budynek biurowy St John Park obejmuje wysokiej klasy pomieszczenia biurowe oraz imponujące lobby. Znakomicie zaprojektowane powierzchnie biurowe otaczają spektakularne atrium, w którym znajdują się imponujące schody, windy z przepięknymi widokami oraz taras wypełniony zielenią.

Wyrafinowane przestrzenie biznesowe

Jedna z najważniejszych inwestycji w Komandorii, części miasta zlokalizowanej przy Jeziorze Maltańskim, w ciągu ostatnich lat. Kompleks St John Park 11 jest położony w unikalnej konstelacji zapewniającej komfort codziennego życia — niedaleko centrum Poznania, kilka kroków od terenów sportowo-rekreacyjnych Jeziora Maltańskiego i w pobliżu najlepszych centrów handlowych, takich jak Galeria Malta.

 POWRÓT NA GÓRĘ